Hálkovo divadlo, Nymburk, 15. 12. 2017

Michal Braxatoris

Hálkovo divadlo, Nymburk, 15. 12. 2017

Tak jsem přijel z toho Nymburka a nějak si to sumíruju v kebuli. Jako dobrý to bylo, pokud se jeden umí přenést přes to, že lidi prostě nemaj čas a tak si na koncert příjdou hlavně pokecat a zapařit. A tedy si my, začínající písničkáři prostě musíme zvyknout na kravál. To mi neva. Po koncertě za mnou pár lidí přišlo a jakože dobrý. A vykali mi, asi jako nevěděj, že mně se nevyká a tedy další důkaz toho, že mě neznali vůbec. To jen tak úvodem.
Co pro mě bylo ovšem zajímavější, bylo to, co mi řekl hostitel Jarda ….. Jo ahááá. Já jsem nepsal, že jsem tam byl za hosta.. Takže. Byl jsem tam za hosta…. mno a hostitel Jarda mi teda řekl, že si pouštěl před lety Quo Vadis asi rok v autě každej den a že kus toho, co jsem napsal je i v jeho muzice. Jako musím říct, že jsem čučel jako to péro z gauče, ale pak mi došlo, že je to už vlastně děsně let zpátky, co jsme Quo Vadis udělali. Ale ve snu mě nenanapadlo, že by mě bral někdo jako motivaci (a vzorem to nenazvu). Korunu tomu pak dal maník, kterej vypadal malinko jak Dan Tyčka zamlada, kterej mi přišel poplácat po rameni, a že je rád, že toho týpka, co dal dohromady Bafalo poznal. Že Bafalo sjížděl taky fest.
Byl to prostě koncert, nad kterým budu chvíli dumat. A nic na mý radosti nekazí ani Alfova informace, že jsem tam jel vlastně na záskok.
Jinak co se týče kapely hostitelské, zvané Crossband . Vřele doporučuju na ně zajít až bude možnost. A nesmrdět doma jak mrtvá ryba. Uděláte to pro sebe a vlastně i pro ty lidi.’Jako myslím to vážně, aniž bych chtěl bejt za rozhodčího)…  Je to totiž velmi, ale velmi příjemná muzička a kapela, ze který to leze.
Asi tak. A díky moc Jardo 

P.S. Část mého honoráře z tohoto koncertu bude věnována jako sponzorský dar a příspěvek na nákup nástroje jednomu začínajícímu, talentovanému muzikantovi. Když jsou ty Vánoce
P.S P.S do Nového Jičína….. A pak se mi divte 

 

 

Have your say

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.